Sistemi i Drejtësisë

  • Gjykata Administrative e shkallës së parë Shkodër

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Blerta Nurja
    355 22 212 122
     blerta.nurja@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata Administrative e Apelit Tiranë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Denisa Hasimaj
    069 52 77 499
    dhasimaj@gjykataadministrativeeapelit.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Berat

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Ariona Firaj
    032 234246
    arjonafiraj@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Dibër

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Albert Kazia
    0218 22507
    albert.kazia@gjykata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Durrës

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Z. Henri Hatillari
    069 37 76 711
    henri.hatillari@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

    069 37 76 711

  • Gjykata e Rrethit Elbasan

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Alketa Kurmaku

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Fier

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Klodiana Malaj
    069 48 45 676
    klodiana.malaj@hotmail.com

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Gjirokastër

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Ronaldo Imeri
    Ronaldo.Imeri@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

Më shumë

    Kërko asistencë


      [recaptcha]
    © Copyright 2015, All Right Reserved
    Portali Pyet Shtetin është mbështetur nga Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë, Soros
    Mundësuar nga DM Consulting
    [responsive-menu menu="menu"]