Sistemi i Drejtësisë

  • Gjykata e Rrethit Kavajë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Fatjan Hushi
    692777117
    fatjon.hushi@gjykata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Korçë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Klajdi Bregu
    069 94 83 016
    Klajdi.Bregu@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Krujë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Imirjon Hoxha
    05 11 22 334/05 11 22 440
    imirjon.hoxha@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

    05 11 22 334/05 11 22 440

  • Gjykata e Rrethit Kukës

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Gazmir Onuzi
    gazmir.onuzi@gjykata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Kurbin

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Dorina Kasmi
    dorina.kasmi@gjykata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Lezhë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Edmond Fierza
    21524774
    edmond.fierza@gjykata.gov.al / edmondfierza@hotmail.com

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Lushnjë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Ledio Sulkuqi
    ledio.sulkuqi@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

    gjykata_lushnje@yahoo.com

  • Gjykata e Rrethit Mat

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Eriol Sula
    eriol.sula@gjykata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

Më shumë

    Kërko asistencë


      [recaptcha]
    © Copyright 2015, All Right Reserved
    Portali Pyet Shtetin është mbështetur nga Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë, Soros
    Mundësuar nga DM Consulting
    [responsive-menu menu="menu"]