Sistemi i Drejtësisë

  • Gjykata e Rrethit Përmet

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Robert Graci
    81322445
    Robert.graci@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Pogradec

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Zhenika Zholi
    083222772
    zhenika.zholi@gjylata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Pukë

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

    068 59 40 898 / 02 12 22 360
    gjykatapuke@yahoo.com

  • Gjykata e Rrethit Sarandë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Ergi Hado
    ergi.hado@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Shkodër

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Blenda Behri
    Blenda.Behri@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Tiranë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Alba Nikolla
    0 42 228 909 / 0 42 247 168
    burimenjerezore@gjykatatirana.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

    042228909 / 042247168

  • Gjykata e Rrethit Tropojë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Hektor Mula
    068 26 43 193
    hektor.mula@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Rrethit Vlorë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Aleksander Simoni
     aleksander.simoni@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

    069 69 60 926/033 437 047

Më shumë

    Kërko asistencë


      [recaptcha]
    © Copyright 2015, All Right Reserved
    Portali Pyet Shtetin është mbështetur nga Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë, Soros
    Mundësuar nga DM Consulting
    [responsive-menu menu="menu"]