Sistemi i Drejtësisë

  • Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Dinora Aleksi
    069 40 35 280
    Dinora.Aleksi@gjykata.gov.al, zmp@gjkr.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Apelit Durrës

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Alma Anxhara
    alma.anxhara@gjykata.gov.al

    Mungon Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Apelit Gjirokastër

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Alban Kenaci
    alban.kenaci@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Apelit Korçë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Emis Grabocka
    Emis.Grabocka@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Mungon Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Apelit Shkodër

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Greta Laloshi
    355 222 42 608
    greta.laloshi@gjykata.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Apelit Vlorë

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Frida Gani
    33 225 106
    ganifrida@yahoo.com

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Gjykata e Apelit e Krimeve të Rënda

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Elisa Spahiu
    069 48 45 834
    Elisa.Spahiu@gjykata.gov.al /elisaspahiu@rocketmail.com

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

  • Prokuroria e Përgjithshme

    Koordinatori i të drejtës për informim
    Ana Qorri
    042 282 028
    aqorri @pp.gov.al

    Programi i Transparences

    Regjistri i Kërkesave/Përgjigjeve

    Adresa

Më shumë

    Kërko asistencë


      [recaptcha]
    © Copyright 2015, All Right Reserved
    Portali Pyet Shtetin është mbështetur nga Fondacioni Shoqëria e Hapur për Shqipërinë, Soros
    Mundësuar nga DM Consulting
    [responsive-menu menu="menu"]